Korzyści treningu EMS:

     Bezpieczeństwo – trening jeden na jeden z zachowaniem odpowiedniej dezynfekcji oraz higieny w studiu treningowym. Buduj odporność z EMS Legionowo!

     Oszczędność czasu – pełny trening trwa niespełna pół godziny.

     Zdrowie – EMS to nie tylko gwarancja świetnego samopoczucia, ale także wydajna pomoc przy rehabilitacji, powrocie po kontuzji czy możliwość bezpiecznego wzmocnienia mięśni oraz zniwelowanie bólów kręgosłupa.

     Spalanie tłuszczu – metoda EMS to przyspieszenie metabolizmu oraz wydajne spalanie tkanki tłuszczowej z jednoczesnym budowaniem masy mięśniowej tych partii, które chcesz wzmocnić i wymodelować.

     Brak Kontuzji – Za pośrednictwem elektrod impulsy oddziałują bezpośrednio na Twoje mięśnie, nie obciążając przy tym stawów. Jedynym sprzętem do ćwiczeń jest Twoje własne ciało.

    Lepsze wyniki – EMS wykorzystywany jest także przez profesjonalnych sportowców. Piłkarzy, lekkoatletów, kierowców Formuły 1 czy kaskaderów filmowych. To dzięki temu, że jest to bardzo wydajny i szybki trening.

     Widoczne efekty –  Efekty treningu EMS będą widoczne już po 3-4 sesjach, w przypadku klasycznej siłowni ten czas się wydłuża czterokrotnie.

     Ćwiczenie mięśni głębokich – partie mięśni, które trudno pobudzić do działania podczas konwencjonalnych ćwiczeń, będą pracować intensywniej dzięki elektrostymulacji.

MINUT POTRZEBUJESZ NA TRENING CAŁEGO CIAŁA

EMS

Electrical Muscle Stimulation, to ćwiczenia fizyczne wykonywane z użyciem nowoczesnej technologii elektrostymulacji mięśniowej.

 

Ultralekki, zamknięty w opływowej obudowie elektrostymulator najnowszej generacji. W trakcie treningu niewidoczny, schowany w kieszeni Body MEON EMS.
Pełna kontrola nad treningiem. Przyjazny i intuicyjny interfejs, dzięki któremu trening jest w pełni bezpieczny i płynnie przeprowadzony.
Wygodny i dopasowany do Twojej sylwetki.
Bez zbędnych kabli. Nie wymaga zwilżania.